Wizualizacja danych na mapie

Wizualizacja danych na mapie

[dropcap]A[/dropcap] Systemy GIS dają możliwość geowizualizacji przestrzeni geograficznej przez co stają się doskonałym narzędziem wspomagającym opracowanie map. System GIS umożliwia w prosty, czytelny, a jednocześnie przyjemny dla oka sposób przedstawić te informacje. Z wykorzystaniem GIS powstają liczne opracowania kartograficzne do raportów środowiskowych, raportów z działalności poszczególnych jednostek firmy czy okresowych raportów dotyczących rozwoju firmy. Szeroki zakres danych jakie możemy zaimlpementować w systemie GIS, łatwość ich obróbki i dynamicznego wprowadzania zmian w  wizualizacji sprawiają, że systemy GIS stają się coraz bardziej popularne nie tylko przy dużych projektach, ale także w codziennej pracy „zwykłego Kowalskiego”.

[dropcap]B[/dropcap] Nasze wizualizacje kartograficzne powstają głównie na bazie danych dostarczonych przez Klienta. Analiza danych i wywiad z Klientem pozwala na sprawne uzyskanie efektu, którego oczekuje Klient. Często jednak nie tylko wizualizujemy dane zagadnienie ale również zajmujemy się pozyskaniem odpowiednich danych.  W zależności od tematyki zagadnienia i potrzeb związanych z dokładnością danych, korzystamy z najnowszych technologii pomiarowych jak satelitarne systemy nawigacji czy obserwacje wykonane samolotami bezzałogowymi. Dane o wysokiej dokładności pozyskujemy również bezpośrednimi metodami pomiarów geodezyjnych.

[dropcap]C[/dropcap] W ramach projektów geowizualizacji zajmujemy się tworzeniem: map turystycznych, planów miast, gmin i osiedli, map lokalizacji oddziałów firmy i wyników sprzedażowych, map będących graficznym przedstawieniem danych statystycznych, map dojazdu do obiektów, map nieruchomości przedsiębiorstwa i wielu innych. Zachęcamy do kontaktu z nasza Firmą i zrealizowania swoich pomysłów korzystając z naszej wiedzy.